Jiřincová Ludmila (Praha 1912 - 1994 Praha)
Dívka s květy, signováno a datováno vpravo dole L. Jiřincová 44, litografie/papír, 29 x 19,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |